Vlaanderen.be - uw wegwijzer binnen de Vlaamse overheid
| A+ A- | contact | vlaanderen.be | zoekfunctie |

toplefttopleftdown individuele hulpverlening toprightuptopright
navleftbot navrighttop
toplefttopleftdown sociale dienstverlening toprightuptopright
navleftbot navrighttop
toplefttopleftdown eindeloopbaanwerking - gepensioneerden toprightuptopright
navleftbot navrighttop
toplefttopleftdown algemene info toprightuptopright
navleftbot navrighttop
U bent hier: startpagina > werking sociale dienst > samenstelling Algemene Vergadering

Algemene Vergadering

Naam

Overheidsdelegatie

1. Hilde BALLON Agentschap voor Onderwijsdiensten
2. Alex BEKE Vlaams Agentschap voor Internationaal Ondernemen
3. Patrick BOEL Departement Omgeving
4. Carine BUYSSE Departement Kanselarij en Bestuur
5. Barbara HERZEEL Departement Werk en Sociale Economie
6. Inge KINNAER Kind & Gezin
7. Karine MOYKENS Departement Welzijn, Volksgezondheid en Gezin
8. Paula PALMANS De Vlaamse Waterweg
9. Peter RABAEY Agentschap Overheidspersoneel
10. Karina VAN DEN BROECK Vlaamse Dienst voor Arbeidsbemiddeling en Beroepsopleiding
11. Pol VAN DEN BROEKE Departement Mobiliteit en Openbare Werken
12. Michel VAN GRASDORFF Agentschap Binnenlands Bestuur
13. Diana VANHOEBROEK Departement Financiën en Begroting
14. Heidi VAN PRAET Beleidsdomein Omgeving, Agentschap Natuur en Bos
15. Patrick VAN PRAET Departement Landbouw en Visserij
16. Dirk VAN STICHEL Sport Vlaanderen (in afwachting van de aanduiding van een ander lid namens CJSM)
17. Kris VERHASSELT Agentschap Overheidspersoneel
18. Els VERMANDER Departement Economie, Wetenschap en Innovatie

Afvaardiging van de representatieve vakorganisaties

19. Michèle Claeys (VSOA) Wonen-Vlaanderen
20. Gunter PEETERS (VSOA) Departement Cultuur, Jeugd en Media
21. Luc STEVENS (VSOA) Agentschap voor Maritieme Dienstverlening en Kust
22. Davy VANDEPUTTE (VSOA) De Vlaamse Waterweg
23. Evy BULTÉ (VSOA) Vlaamse Belastingdienst
24. Joyce DEBUNDERIE (VSOA) Vlaamse Dienst voor Arbeidsbemiddeling en Beroepsopleiding
25. Peter NIELSEN (ACOD) Agentschap Wegen en Verkeer
26. Tinne DE KONINCK (ACOD) Openbare Vlaamse Afvalstoffenmaatschappij
27. Corrie VAN GELDER (ACOD) Departement Omgeving
28. Tom VAN DE VELDE (ACOD) Departement Buitenlandse Zaken
29. Esther VAN LAERHOVEN (ACOD) Departement Economie, Wetenschap en Innovatie
30. Jurgen VAN LYSEBETTEN (ACOD) Agentschap Binnenlands Bestuur
31. Dany JONCKHEERE (ACV-OD) Agentschap Binnenlands Bestuur
32. Erik VAN CAUTER (ACV-OD) Departement Cultuur, Jeugd en Media
33. Stijn HAESELDONCKX (ACV-OD) Vlaamse Landmaatschappij
34. Ann VAN ROOST (ACV-OD) De Vlaamse Waterweg
35. Ingeborg VERPLANCKE (ACV-OD) GO! onderwijs van de Vlaamse Gemeenschap
36. Boudewijn VLAEMINCK (ACV-OD) Agentschap voor Maritieme Dienstverlening en Kust

Leden met raadgevende stem

Jozef MANNAERTS Regeringscommissaris
Nicole DE BOECK Afdelingshoofd Dienstencentrum Welzijn

Penningmeester

Brigitte DE CANNE  

Secretaris

Gwenn VAN ACKER  

 

 

 

Copyright © 2013 vzw Sociale Dienst voor het Vlaams Overheidspersoneel - Alle rechten voorbehouden - Toegankelijkheidsverklaring - Privacyverklaring
Kern 2B - Havenlaan 88 bus 51 - BE - 1000 Brussel - T +32 2 553 48 98